wtorek, 17 sierpnia 2010 00:00

Polityka prywatności

Strona internetowa, działająca pod adresem www.dltech.pl prowadzona jest przez DLTech Sp. z o.o., z siedzibą w Mysłowicach przy ul. Powstańców 15c, z wpisem do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Mysłowicach,  Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego w dniu 02.06.2010 r., pod numerem KRS 0000354573, NIP 222 08 77 597, REGON 241582478.

Informacje ogólne:

Szanujemy dane osobowe swoich użytkowników, którzy zarejestrowali się w serwisie. Polityka prywatności, która znajduje się poniżej, zawiera informacje o prawach autorskich, oraz zastrzeżenia prawne, a także wyjaśnienie problemu danych osobowych.

Ochrona danych osobowych:

DLTech.pl nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim danych personalnych czy adresowych (w tym również adresów e-mail) użytkowników strony, niemniej jednak dane te mogą być wykorzystywane na potrzeby własne firmy (reklama, wysyłanie powiadomień o przesyłkach etc.).

Gromadzenie danych osobowych:

DLTech.pl posiada bazę informacji o swoich użytkownikach. Ich podanie jest dobrowolne i potrzebne do procesów rejestracyjnych w korzystaniu z serwisu, głównie ze sklepu internetowego.

DLTech.pl udostępnia możliwość modyfikacji czy całkowitego usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych (w celu całkowitego usunięcia danych prosimy o wysłanie maila z taką informacją adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w treści maila prosimy o powtórzenie danych rejestracyjncyh tj. nazwa firmy, NIP, osoba kontaktowa w celu weryfikacji danych zgłaszającego kasację w bazie).

Cookies oraz adres IP

Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji. Mechanizm ten stosujemy jedynie do zapamiętywania - na czas sesji - następujących parametrów:

  • czy oglądana strona jest pierwszą stroną odwiedzoną w trakcie sesji,
  • stan rozwinięcia menu w serwisie (aby użytkownik mógł zachować stan rozwinięcia menu przy przechodzeniu pomiędzy podstronami serwisu z innymi stronami informacyjnymi).

Po zakończeniu sesji (np. po przejściu do stron spoza domeny dltech.pl) zapisane informacje są usuwane.

Wiadomości/Reklama

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z obsługą sklepu internetowego. Pod tym określeniem rozumiemy informacje o nowościach w ofercie oraz komercyjne reklamy.

Prawa autorskie

Zawarte materiały na stronie dltech.pl nie mogą być wykorzystywanie na innych stronach WWW. Są to publikacje stworzone przez pracowników spółki, lub inne osoby z  nami współpracujące, a więc chronione prawem autorskim i ich używanie jest łamaniem prawa polskiego.

Wyłączenie odpowiedzialności

Strona dltech.pl nie bierze odpowiedzialności za błędy w ofercie będące błędami merytorycznymi w opisie producenta danego dobra, za wszystkie inne markowane znakiem DLTech odpowiadamy wprost. Zastrzegamy sobie jednak prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności i tekstach zamieszczonych na stronie. za wyjątkiem punktu traktującego o ochronie danych osobowych, który nie będzie podlegał żadnym zmianom. Wszelkie błędy jakie zostały zauważone podczas użytkowania strony prosimy zgłaszać na adres: dltech Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.